Gyvūnų Kirpyklos

Priežiūros procedūros (ang. grooming) yra svarbi augintinio kasdienės rutinos dalis. Gyvunu kirpyklos teikia augintinių priežiūros paslaugas ir prireikus paruošia juos parodoms. Konkrečiam augintiniui teikiamų paslaugų apimtis priklauso nuo jo veislės, amžiaus ir sveikatos būklės. Kodėl gyvunu kirpyklos yra svarbios jūsų augintiniui?
  • Reguliarios priežiūros procedūros padeda sumažinti įvairas jūsų augintinio sveikatos problemas, susijusias su oda, ausimis ir akimis;
  • Pagerėja bendra augintinio higiena ir namų švara;
  • Augintinio apžiūra prieš priežiūros procedūras padeda įvertinti bendrą sveikatos būklę: leidžia nustatyti augintinio temperatūrą, patikrinti ar augintinis turi žaizdų ir odos paraudimų;
  • Antiparazitinės procedūros padeda atsikratyti išorinių parazitų, tokių kaip blusos ar erkės;
  • Priežiūros procedūros padeda sutvirtinti ryšį tarp augintinio ir jo šeimos narių bei palengvina socializacijos procesą.Dažniausiai šunys juos kerpant būna ramūs, nors pasitaiko ir tokių, kurie labai jaudinasi. Pavyzdžiui, jorkšyro terjerai yra jautresni nei kiti šunys. Mano patarimas šunų augintojams būtų toks – šuniukus pratinkite kirptis kuo anksčiau. Pradėti galima ir nuo maudynių kirpykloje, susišukavimo, – kad jis kuo greičiau priprastų, nejaustų streso, atsipalaiduotų. Jautriai reaguoti gali ir tie šunys, kurie anksčiau patyrė nemalonių pojūčių, kai buvo kerpami, pavyzdžiui, su jais buvo kalbama piktai, gal netyčia buvo užgauti.Kuo svarbus šukavimas? – Tai vienas pagrindinių šuns priežiūros aspektų, patarčiau skirti tam pakankamai laiko. Nesakau, kad reikia šunį atvesti tobulai iššukuotą, tačiau jeigu jūs nešukuosite, o paliksite viską šunų kirpėjai, augintiniui nuo to nebus geriau.Kai šuo labai stipriai susivelia, reikia daug laiko ir pastangų tam, kad jo kailis būtų gražus. Pati procedūra, jeigu šuo labai suveltas, trunka ilgai ir augintiniui yra nemaloni, todėl netingėkite šukuoti reguliariai. Būna ir taip, kad žmogus nesupranta, neturi žinių, kaip prižiūrėti tam tikros veislės šunį, neturi jokios informacijos.
Radome{{foundPosts}} {{resultText}}

Gyvūnų Kirpyklos

4.5
5
Labai gerai

VETERINARIJOS KLINIKA PAS FILA Veterinarinė Kaune

Veterinarijos gydykla “Pas Filą” Ši gydykla buvo įkurta 1994 m. anglų koker-spanielio Filo garbei. Deja, Filas sirgo širdies nepakankamumu ir dėl progresuojančios ligos jį teko užmigdyti. Filas - tai jau mūsų istorija, o gydykla tęsia veiklą toliau. Mūsų specializacija - smulkiųjų gyvūnų (šunų, kačių, įvairių graužikų ir kt.) gydymas bei profilaktika. Gydykla pradėjo veikti viena pirmųjų Lietuvoje, todėl sukaupta ilgametė patirtis leidžia atlikti bet kokio sudėtingumo chirurgines operacijas tiek šunims, tiek katėms bei kitiems smulkiems gyvūnams. Veterinarija - mokslas apie gyvūnų ligas, bet mums tai ne vien mokslas. Mes savo veterinarijos žinias naudojam kartu su meile gyvūnams. Stengiamės, ir konsultuojame, kad jie nesirgtų, pasveiktų ir kad Jūsų vizitai būtų kuo malonesni.
5.0
5
Tobula

Veterinarijos Klinika PetCity Naminiai Gyvūnai

PetCity Klinika DOMUS siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą petcity kasdieninės gyvūnai priežiūros iki intensyvios terapijosPetCity Klinika DOMUS PRO siūlo Jūsų augintiniams platų veterinarinių paslaugų spektrą nuo kasdieninės gyvūno priežiūros iki intensyvios terapijos, nuo vidaus ligų prevencijos, profilaktikos ir gydymo iki sudėtingų chirurginių operacijų. Siūlome skandinaviškos kokybės paslaugas: profesionalią medicinos pagalbą ir rūpestingą augintinių priežiūrą.